kursy

Co to są kursy?

Kursy

Będąc razem ze mną na YouTube w niedalekiej przyszłości otrzymasz dostęp do wszystkich kursów z poszczególnych działów programowych. Będziemy je wspólnie tworzyć. Stworzymy wiele kursów z różnych działów na poziomie klas od 1 do 4 liceum i od 1 do 5 technikum. W nich znajdziesz teorię, przykłady zadań wraz z rozwiązaniem od łatwych do trudnych.


Nauka on line

Samodzielnie dzięki kursom możesz poszerzyć swoją wiedzę i poprawić umiejętności do szkoły czy egzaminu maturalnego. Z czasem stworzymy wspólnie poprzez konsultacje wiele kursów do samodzielnej nauki on-line. Przykładowo zrozumiesz pojęcie logarytmu, nauczysz się jak je wyznaczać, poznasz wzory na logarytmy i zastosujesz je rozwiązując zadania razem ze mną. Nagrania będą do Twojej dyspozycji na kanale YouTube.

Nagrania

Będąc Patronem otrzymasz dostęp do kursów z poszczególnych działów programowych. Im więcej będzie subskrybcji i zainteresowania z Waszej strony tym większy będzie dostęp do darmowych nagrań, a baza nagrań sukcesywnie będzie wzrastać.

Proszę cię jedynie o subskrybcję mojego kanał, to będzie mobilizowało mnie do dalszej pracy i uruchomienia kursów w niedalekiej przyszłości.