koNSULTAcje


Zostań patronem, korzystaj z formy wsparcia oraz mojego doświadczenia.

Nauka

Zapewniam organizację spotkania on-line poprzez Google Meet na bardzo wysokim poziome jeśli będziesz moim Patronem. Skontaktuję się z Tobą poprzez e-mail. podany na Patronite.pl. Zapewniam własne materiały dydaktyczne, moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, indywidualne podejście, dobór metod i treści.

Zajęcia on-line

Możesz zdecydować jak często będziemy się spotykać. Każde spotkanie odbędzie się w czasie od poniedziałku do piątku tak, abyś Ty jak i Ja miał/a na to czas. Wiem, że możesz mieć wątpliwość płacąc z góry za zajęcia. Gwarantem jest również patronite.pl Jeśli byłbym niewiarygodny z pewnością byś mnie tam nie znalazł! Nie martw się jeśli termin zajęć z przyczyn niezależnych przepadnie, ustalimy nowy termin. Ilość zajęć pozostaje niezmienna! Przeczytaj uważnie opis wsparcia na Patronite.pl Dowiedz się wszystkiego, zdecyduj o formie wsparcia.

kontakt

Kontakt pomiędzy nami będziemy utrzymywać poprzez Patronite.pl lub drogą elektroniczną poprzez e-mail szkolapitagolasa@gmail.com Pamiętaj jeśli masz wątpliwości zawsze możesz do mnie napisać. Zawsze możesz skontaktować się ze mną telefonicznie (patrz kontakt).

współpraca

Zostając moim PATRONEM zapewniam profesjonalizm, rzetelność, indywidualne podejście, doświadczenie i radość z każdego spotkania. Wiem, że moja praca zaprocentuje poprzez podniesienie Twoich umiejętności matematycznych. Wytłumaczę, nauczę bezstresowo i skutecznie. Proszę jedynie o zastosowanie się do moich zaleceń, aby zmaksymalizować efekty indywidualnego nauczania. Mam ogromną radość z niesienia pomocy. Zapraszam do otwierającej się współpracy on-line. Jeśli będziemy blisko siebie nie wykluczam bezpośredniego spotkania u Ciebie w domu!