koNSULTAcje


Zostań patronem i kożystaj z formy wsparci oraz mojego doświadczenia.

Nauka

Zapewniam organizację spotkania on-line poprzez Google Meet na bardzo wysokim poziome w ciągu 24 godzin od pozostania Patronem. Skontaktuję się z Tobą poprzez e-mail. podany na Patronite.pl. Zapewniam własne materiały dydaktyczne, moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, indywidualne podejście, dobór metod i treści.

Zajęcia on-line

Możesz zdecydować jak często będziemy się spotykać. Każde spotkanie odbędzie się w czasie od poniedziałku do piątku tak, abyś Ty jak i Ja miał na to czas. Wiem, że możesz mieć wątpliwość płacąc z góry za zajęcia. Nie martw się jeśli termin zajęć z przyczyn niezależnych przepadnie, ustalimy nowy termin. Ilość zajęć pozostaje niezmienna! Przeczytaj uważnie opis wsparcia na Patronite.pl Dowiedz się wszystkiego, zdecyduj o formie wsparcia.

kontakt

Kontakt pomiędzy nami będziemy utrzymywać poprzez Patronite.pl lub drogą elektroniczną poprzez e-mail szkolapitagolasa@gmail.com Pamiętaj jeśli masz wątpliwości zawsze możesz do mnie napisać. Każda wiadomość nie pozostanie bez mojej odpowiedzi. Daj mi czas do 24 godzin. Gdy podejmiemy współpracę możemy również kontaktować się telefonicznie.

współpraca

Zostając moim PATRONEM zapewniam profesjonalizm, rzetelność, indywidualne podejście, doświadczenie i radość z każdego spotkania. Wiem, że moja praca zaprocentuje poprzez podniesienie Twoich umiejętności matematycznych. Wytłumaczę, nauczę bezstresowo i skutecznie. Proszę jedynie o zastosowanie się do moich zaleceń, aby zmaksymalizować efekty indywidualnego nauczania. Mam ogromną radość z niesienia pomocy. Zapraszam do otwierającej się współpracy on-line. Jeśli będziemy blisko siebie nie wykluczam bezpośredniego spotkania u Ciebie w domu!